Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Глибоцька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04363521) був реорганізований і увійшов до складу Бориспільської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Герб села

Герб села Глибокого виконано у вигляді плаского щита, елементи на якому розміщені в об’ємі. Основним кольором (полем) герба обрано світло-зелений, бо село Глибоке   розташоване географічно   в низині, обрамлення   ж щита виконано голубою стрічкою — символом миролюбності і злагоди.

Так як герб місцевості повинен містити елементи, які говорять про її історію, а як відомо, село Глибоке засновано козаками (перші мешканці - козацьке поселення кінець ХVІ початок ХVІІ століття), то в центрі по ліву сторону герба навкоси розміщений козацький прапор малинового кольору, в кутку якого жовтим кольором вибито знак - козацький хрест.

Навхрест з прапором пересікається ще один елемент герба - “ріг достатку”, який розповідає про недалеке минуле та сьогодення села, Вгорі рогу достатку розміщені колосся пшениці та овочеві культури, якими славиться наше село.

Чому ріг достатку? Тому що жителі нашого села уже на протязі багатьох десятиліть славились своєю працелюбністю. Так, починаючи з післявоєнних років на території села було три колгоспи, які з часом об’єднались в одне потужне господарство, яке з часом  славилось, як колгосп — мільйонер. Господарство   займалось як тваринництвом так і рослинництвом . І по теперішній час на землях Глибоцької сільської ради вирощується, як і новими агропромисловими підприємствами ,так і приватними господарствами високі врожаї зернових, зернобобових та овочевих культур.

 

Пісня про Глибоке

Слова і музика Голуб Ганни Василівни

Моє село найкраще в світі
Мале дитинство тут пройшло
Давно минули юні літа ,
Глибоке ж тільки розцвіло

Як не любить ранкові роси,
Світанки і в цвіту сади,
Ставок, де верби довгокосі,
Схилилися аж до води

Де недалеко, в зелен гаї,
Берізки ,ніби у танку
Зустрілись юні і жадані ,
Немов красуні на балу.

Яке то щастя для людини,
Коли ,мов ріднеє дитя,
Тебе завжди чека в обійми
Святая рідная земля

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *